Konkurs fotograficzny

"Piękna w sukience"

Maj to najpiękniejszy miesiąc w roku. Równocześnie kwitną bzy i konwalie. Bratki i jabłonie. Fiołki i stokrotki. Świat zachwyca.

Maj to również miesiąc poświęcony Maryi – najpiękniejszej z kobiet.  Z tej okazji chcemy zaprosić Was do wiosennego konkursu fotograficznego „Piękna w sukience”. Ponieważ najwspanialszym tłem dla Pięknej Dziewczyny jest piękny świat, zachęcamy Was do nadsyłania swoich wiosennych zdjęć w sukience. To strój stworzony, by uwydatnić naturalne piękno kobiecości, wyeksponować łagodność i delikatność. W niej każda z Was wygląda kwitnąco.

Jeśli masz od 15 do 24 lat, aparat fotograficzny i wprost kochasz sukienki – ten konkurs jest dla Ciebie 🙂 Wystarczy trochę kreatywności i kilka ładnych ujęć, a wyjątkowa nagroda powędruje właśnie do Ciebie. Jest to coś, o czym marzy wiele kobiet, szczególnie amatorek klasycznego i eleganckiego stylu, bowiem główną nagrodą w konkursie jest bon o wartości 400 zł na sukienkę marki Marie Zélie.

Jak wygrać główną nagrodę? To proste 🙂

  1. Należy zrobić zdjęcie w sukience i przysłać je nam wraz z opisem (po prostu napisz, dlaczego uważasz, że warto nosić sukienkę, dlaczego wybrałaś właśnie taką stylizację oraz – jeśli wykonałaś zdjęcie w jakimś szczególnym miejscu – podziel się z nami, dlaczego je wybrałaś. Kreatywność mile widziana 😉 ).
  2. Zwycięzcę wyłoni 3-osobowe jury, które będzie oceniało kreatywność ujęcia tematu.

Konkurs będzie trwał od 10 do 31 maja, a wyniki ogłosimy 1 czerwca. Więcej szczegółów znajdziecie w Regulaminie.

regulamin_konkursu_piekna_w_sukience

Czekamy na Wasze piękne fotografie i opisy. Prześlijcie je na adres: [email protected]

Gdy dziś będziecie wybierać się na spacer, koniecznie pamiętajcie o aparacie fotograficznym. I sukience.

 

WYNIKI

Prezentujemy Wam zwycięskie zdjęcie, którego autorką jest Róża. Jej naturalność i łagodna pewność siebie zdecydowanie nas urzekły 🙂 Pod zdjęciem znajdziecie również opis, jaki Róża dołączyła do swojej fotografii.

„Odkąd pamiętam, mama ubierała nas – swoje sześć córek – w spódniczki, sukienki, plotąc warkocze na głowie. Jako dziecko uwielbiałam filmy kostiumowe, w których kobiety były ubrane w przepiękne suknie i, patrząc na nie, żałowałam, że te czasy już minęły. Spodnie może nosić każdy, i mężczyzna, i kobieta, zaś to, co nas kobiety wyróżnia to właśnie ubiór. I nie chodzi tu, by pokazać jak najwięcej ciała, ale piękno, delikatność, które jest w nas – gdzieś w duszy, ukazać poprzez piękne, kobiece sukienki. Nasz sposób ubierania, sposób i słownictwo, jakim prosperujemy na co dzień, uśmiech na twarzy i dobro, którym emanujemy, ukazuje nasze wnętrze i działa na ludzi dookoła nas.

W zasadzie przez cały rok noszę sukienki/spódnice głównie przez wzgląd na wygodę, jak i przez to że jestem kobietą która lubi piękno. Fotografia niestety została zrobiona nim dostrzegłam konkurs, lecz bardzo ją lubię, bo odzwierciadla moją osobowość: miłość do świata i ludzi, gór, morza (choć tu akurat jezioro ), mnie – nie umiejącą siedzieć spokojnie w jednym miejscu, wracającą z jednych podróży, a już planującą kolejne. Została zrobiona w Tatrach, i jak widać, po niższych rejonach tych gór spisuje się super. Jak widać, wypad w góry, lub uprawianie jakiegokolwiek sportu wcale nie oznacza, że nie możemy ubrać się w spódnicę.”

Gratulujemy zwyciężczyni oraz pozostałym uczestniczkom konkursu, gdyż właściwie wszystkie nadesłane prace były inspirujące i zasługiwały na nagrodę. Przesłałyście nam potężną porcję piękna. Dziękujemy! 🙂