Baśń o złamanym sercu

Baśń o złamanym sercu

Baśń o złamanym sercu 

 

Evangelina wierzy w baśnie. Wierzy miłość od pierwszego wejrzenia, w miłość, która jest w stanie przezwyciężyć wszystko, każdą przeciwność losu i każde nieszczęście. Dlatego gdy jej ukochany zaręcza się z jej przyrodnią siostrą, dziewczyna wie, że został rzucony na niego urok.

Zdeterminowana walczyć o prawdziwą miłość i swoje szczęście, zawiera pozornie nieszkodliwą umowę z nieśmiertelnym Księciem Serc, który ma pomóc jej odzyskać ukochanego. Evangelina jednak nie wie, że pod powierzchnią z pozoru niewinnego układu kryje się o wiele więcej niż może się spodziewać.

Evangelinie udaje się uratować ukochanego przed ślubem, jednak chłopak nie jest już taki jak przedtem. A historia, która miała skończyć się kolejnym długo i szczęśliwie, nabiera zawrotnego tempa i wiedzie dziewczynę tak krętą ścieżką, że zaczyna ona żałować umowy z Księciem. Z Księciem, który ma własny plan co do umowy i co do roli Evangeliny w tym planie.

Stephanie Garber stworzyła niepowtarzalny romans fantasy, który na myśl przywodzi ukochane baśnie i bajki, magia zabiera czytelnika w niezwykłe miejsca, a kontynuacja pierwszej części książki przynosi jeszcze więcej emocji.

Powiązane artykuły

HTML Button Generator