Dla ciebie wszystko

Dla ciebie wszystko

Dla ciebie wszystko

              Po wielu latach od opuszczenia rodzinnego miasteczka Dawson otrzymuje wiadomość, że zmarł jego dawny przyjaciel, mężczyzna, który kiedyś był dla niego jak ojciec. Dzwoni do niego jego prawnik i prosi go o przyjazd do rodzinnego miasteczka na odczytanie testamentu.

              Tę samą wiadomość otrzymała także Amanda. Oboje udają się więc w rodzinne strony, nie wiedząc, że drugie z nich także otrzymało list. I nie wiedząc, że uczucie, które kiedyś ich łączyło, nie zniknęło, a przez lata jedynie się nasiliło. Znów zyskali szansę na szczęście.

              Powracają jednak nie tylko dawne uczucia, bo Dawson w rodzinnym mieście spotyka także swoich braci i ojca, przez których kilka lat wcześniej wylądował w więzieniu i stracił Amandę. Jego przeszłość upomina się o niego i nie daje o sobie zapomnieć.

             

Nicholas Sparks, na podstawie którego książki powstał film, znów niezwykle umiejętnie kreśli tragiczną, lecz piękną historię dwojga ludzi, których połączyła zakazana miłość – Amandę, pochodzącą z bogatej rodziny i Dawsona, który za wszelką cenę chce uwolnić się od ciężaru swojego nazwiska.

              Amanda musi wybrać między Dawsonem, a rodziną, którą założyła po tym, jak go straciła. Dowiaduje się, że niektóre rany może zaleczyć jedynie prawdziwa miłość, i że na końcu to jedynie ona może sprawić, że człowiek będzie szczęśliwy.

              Miłość nie należy do prostych rzeczy, ale na pewno należy do rzeczy najważniejszych. Do tych, za które warto walczyć aż do końca. I do tych, w imię których dla tej drugiej osoby zrobimy absolutnie wszystko.

              Dla ciebie wszystko, proszę Państwa. Dla miłośników historii Nicholasa Sparksa i niebanalnych historii miłosnych z niesamowitymi zakończeniami.

Powiązane artykuły

HTML Button Generator