Purpurowe serca

Purpurowe serca

Purpurowe serca

              Luke służy w armii, do której zaciągnął się, by naprawić błędy z przeszłości i dać ojcu powód do dumy. Cassie jest początkującą piosenkarką i autorką tekstów, a także kelnerką w barze. Tym, czego nie znosi najbardziej na świecie, są żołnierze marines. Nic więc dziwnego, że ich pierwsze spotkanie nie kończy się zbyt fortunnie.

              Cassie jednak nie jest w stanie uniknąć ponownego spotkania z Lukiem, gdyż zatrzymał się on u jej najlepszego przyjaciela Frankie’go, do którego przychodzi z niezwykłą prośbą o pomoc: Cassie jest poważnie chora, a jej ubezpieczenie i zatrudnienie nie pokrywa kosztów leczenia. Jedynym sposobem na zdobycie ubezpieczenia zdrowotnego, które zapewni jej pomoc, wydaje się zawarcie małżeństwa. Frankie jednak nie jest w stanie jej pomóc, a Luke, który podsłuchał ich rozmowę, wyrzuca jej, że to, co chce zrobić, jest nielegalne.

              Jednak Luke, którego dogoniła zła przeszłość i wynikające z niej długi, także potrzebuje pieniędzy. I choć pomysł jest niebezpieczny i ryzykowny, Cassie i Luke decydują się podjąć ryzyko. Chociaż się nie znoszą, nie mają innego wyjścia, jak udawać, że są szczęśliwymi nowożeńcami.

              Muszą jednak uważać i nie dać się złapać, bo gdy ktoś odkryje, że ich związek to fikcja, poniosą poważne konsekwencje. Plan był prosty. Luke wyjechał na kolejną misję, więc niewiele się w życiu każdego z nich zmieniło. Rozmowy przez Skype’a, maile i listy. A po roku mieli się rozwieść i wszystko miało wrócić do normy. Co mogło pójść nie tak?

              A jednak wszystko poszło nie tak. Kiedy Luke został ranny i musiał wrócić do domu, o ich związku dowiedział się jego ojciec, który także służył w armii i zaczął coś podejrzewać. Cassie i Luke zamieszkali razem, a ich plan bezpiecznego dotrwania do końca roku legł w gruzach. Do tego wszystkiego doszło także rodzące się między nimi uczucie.

Czy uda im się zachować w tajemnicy prawdę? Co się stanie, jeśli wszystko się wyda? I czy starczy im odwagi, by przyznać się do swoich uczuć?

              Purpurowe serca. Dla wszystkich fanów niezwykłych historii miłosnych.

Powiązane artykuły

HTML Button Generator