Białe kruki

Białe kruki

Chciałabym podzielić się kilkoma wartościowymi pozycjami z różnych dziedzin. Linki do polecanych materiałów znajdziecie na końcu tekstu. Zapraszam!
 

dominikanie.pl

Dominikanie.pl to nowo powstały kanał na YT tworzony przez o. Adama i Szustaka, jego braci dominikanów i osoby świeckie. Niektórzy określają go „katolickim Netflixem”. Filmowa różnorodność zaskakuje. Materiały dedykowane są dzieciom, rodzicom i każdemu, kto szuka ubogacających treści. Do śniadania możemy posłuchać odcinków z cyklu „Chlebak” i „Ewangeliarz” - komentarzy do liturgii słowa z danego dnia. Dodatkowo, filmy o różnej tematyce ukazują się regularnie co tydzień. Osobiście polecam serię „Pan Jezus i Jego Kościół”, w którym o. Jacek Salij opowiada o Kościele i wierze.

Kasia Kiklewicz

Słuchanie przepięknych melodii po wstaniu z łóżka z pewnością doda energii i poprawi nastrój. Niebanalne teksty napełnią umysł inspiracjami. Słowa ułożone w modlitwę będą w ciągu dnia dźwięczeć w uszach. Może pomogą z wdzięcznością i dystansem przyjmować wszystko, co się wydarzy? Kasia śpiewa prosto z serca o problemach, pragnieniach i Bogu. Myślę, że wiele z nas utożsami się z pełnymi ufności i prostoty tekstami. Album „Poza Tobą” znajdziecie na Spotify.

Pracownia Północ

Pracownia Północ założona przez Irenę Kiełb oferuje przepiękne, ręcznie wykonane akcesoria. Irenka wykorzystuje naturalne, nikomu już nie potrzebne tkaniny nadając im nową formę. Prawdziwy recycling dbający o naturę i korzystający z tego, co już zostało wyprodukowane. Wszystko wykonane jest bardzo dokładnie z trwałych materiałów o wyjątkowych wzorach. Jeśli szukacie torby, plecaka lub innych perełek koniecznie zajrzyjcie do tego sklepu!

Maruszka.art

Dobry fotograf wydobywa piękno ze świata i ludzi. Pokazuje szeroki uśmiech dziecka i głębię spojrzenia oczu. Profesjonalne zdjęcie świadczy o bezcenności człowieka. Sfotografowany krajobraz zatrzymuje czas. Maria jest osobą wytrwałą w odkrywaniu swoich artystycznych talentów. Pomimo tego, że dopiero odkrywa możliwości aparatu, to jej zapał i pasja nie słabną. Polecam jej instagramowe portfolio zapełniane zdjęciami i rozwijającą się oryginalnością.

Pick up limes

Jeśli uwielbiacie gotowanie i przygotowywanie pysznych posiłków, a do tego dbacie, by było zdrowo sprawdźcie na YT kanał Pick up limes. Sadia jest dietetykiem i tworzy filmy, w których przygotowuje roślinne posiłki. Dodatkowo mówi o zasadach zdrowego odżywiania, a jej spokój i uśmiech zachęcają do słuchania. Profesjonalnie nakręcone odcinki można by oglądać w kółko. Kanał jest anglojęzyczny, ale to tylko kolejna możliwość do poćwiczenia języka!   https://www.youtube.com/channel/UCLlzlc4XSItHVTcMnrIlv1w

Powiązane artykuły

HTML Button Generator