Piękna dziewczyna pięknie rozpoczyna Nowy Rok

Piękna dziewczyna pięknie rozpoczyna Nowy Rok

Piękna dziewczyna ma głowę pełną marzeń i planów. Początek roku jest czasem, w którym wiele mówi się o nowych postanowieniach. Lokalne kluby fitness prześcigają się w ofertach odchudzających, centra handlowe kuszą wyprzedażami. Piękna dziewczyna jednak czuje w sercu, że poza ciałem istotny jest również rozwój duchowy. Piękna dziewczyna słysząc życzenia: aby Nowy Rok był lepszy od poprzedniego, od razu pyta, co zrobić, by w Nowym Roku być piękniejszą niż w starym roku. Mamy dla Was kilka propozycji.

1. Spowiedź

Jeśli czujesz, że Twoje serce jest ociężałe, że coś leży Ci na sumieniu, rozpocznij Nowy Rok spowiedzią świętą. Pan Bóg chce Ciebie obdarzyć nową siłą i wszelkim błogosławieństwem. Mówi się, że nie powinno się wchodzić w Nowy Rok z długami - o ileż ważniejsze jest czyste serce i życie w łasce uświęcającej!

2. Relacje

Zastanów się, czy wszystkie Twoje relacje są uporządkowane. Jeżeli czujesz, że powinnaś z kimś szczerze porozmawiać, a może nawet powiedzieć przepraszam, nie zwlekaj. Niech Nowy Rok będzie nową szansą. Składanie życzeń noworocznych to dobra okazja, żeby zadzwonić do osoby, do której od dawna nie dzwoniłaś z powodu dawnych kłótni, które teraz już nie mają znaczenia.

3. Modlitwa Słowem Bożym

Ciągle obiecujesz sobie, że zaczniesz więcej czasu poświęcać na modlitwę? Zacznij już teraz. Dobrą propozycją są kalendarze lub strony internetowe ze Słowem Bożym na każdy dzień. Można też sobie ściągnąć aplikację na telefon. Pamiętaj, Słowo Boże jest żywe i skuteczne, każda Piękna dziewczyna wie, że Bóg w swoim Słowie mówi prosto do jej serca.

4. Jedna mała rzecz

Kiedy oczekujemy, że schudniemy, stosując drakońskie diety, najczęściej nasze plany kończą się po dwóch dniach. Dlatego też w życiu duchowym nie oczekuj, że naprawisz swoje wady od razu. Zastanów się nad jedną małą wadą, z którą chcesz podjąć walkę w Nowym Roku, np. będę wstawać pięć minut wcześniej, żeby pomodlić się rano chociaż jedną krótką modlitwą albo nie będę narzekać na pogodę. Nazwij postanowienie konkretnie, bo jeśli będziesz zbyt ogólna w swoich planach, nie będziesz mogła zobaczyć drobnych efektów.

5. Znajdź swoją pasję

Jeśli do tej pory brak Ci było odwagi na rozwijanie swojej pasji to teraz jest odpowiedni moment. Szkoły językowe otwierają nowe grupy. Może pora na naukę japońskiego? Domy kultury rozpoczynają nabór na kursy szycia, ceramiki, tańca… Znajdź coś dla siebie. Piękna dziewczyno, życzę Ci wszystkiego naprawdę pięknego w Nowym Roku 2018!

Powiązane artykuły

HTML Button Generator