pixabay.com

Bezpieczna przystań

 

Bezpieczna przystań  recenzja 

 
Katie uciekła przed swoją przeszłością aż na drugi koniec kraju, do niewielkiego miasteczka, w którym miała nadzieję rozpocząć wszystko od nowa, samotnie i z dala od ludzi. Jednak los szybko stawia na jej drodze Alexa, który sam wychowuje dwójkę niesamowitych dzieci.
 
Katie zamieszkała w niewielkiej chacie w środku lasu, by odizolować się od ludzi i choć zaczyna pracować w knajpce na wybrzeżu, stara się nie angażować w relacje z innymi. Jednak córka Alexa niezwykle szybko toruje sobie drogę do jej serca.
Wkrótce Katie poznaje także Jo, kobietę mieszkającą niedaleko niej, niezwykle otwartą i przyjazną osobę. Szybko się zaprzyjaźniają, a Katie mimo swojego wcześniejszego planu, by nie wpuszczać ludzi do swojego życia, otwiera się na życzliwych mieszkańców miasteczka.
 
Alexa i Katie szybko zaczyna łączyć coś więcej. Wiodą spokojne, sielskie życie, a dzieci mężczyzny coraz bardziej ją lubią. Katie cały czas pracuje w restauracji i powoli zapuszcza korzenie w niewielkim miasteczku. A Alex coraz bardziej zaczyna zadomawiać się w jej sercu.
Jednak przeszłość Katie nadal ją ściga. Jej mąż – detektyw policji, od którego uciekła, jest zdesperowany, by ją odnaleźć, wysyła nawet za nią list gończy. Staje się także coraz bardziej gwałtowny i wściekły, bo za wszelką cenę chce odzyskać Katie i na drodze do swojego celu nie cofnie się przed niczym.
 
Co będzie, gdy przeszłość w końcu ją dopadnie? Co tak naprawdę się stało i dlaczego Katie uciekła? Czy Alex, znając prawdę, nadal będzie ją kochał? A co, jeśli Jo jest kimś zupełnie innym, niż na to wygląda?
 
Nicholas Sparks, autor książki Bezpieczna przystań, na podstawie której nakręcono film o tym samym tytule, nie zawodzi nas w zbudowaniu niezwykłej historii i akcji, trzymającej w napięciu aż do ostatnich minut.
Jest to pozycja dla wszystkich miłośników nie tylko niepowtarzalnych historii Nicholasa Sparksa, ale także dla wszystkich ludzi, kochających dobre kino.
 
 

Powiązane artykuły

Ruchomy chaos

Ruchomy chaos

pixabay.com

Rodzina od zaraz

HTML Button Generator