Byłam tu

Byłam tu

Byłam tu

 

Świat osiemnastoletniej Cody Reynolds staje na głowie, gdy dostaje tę jedną wiadomość. Wiadomość, która mówi, że jej najlepsza przyjaciółka nie żyje. Że już jej nie ma.

Śmierć najbardziej dotyka tych, którym kogoś zabrała. Nie tych, których zabrała. I to właśnie Cody została z bólem, który pozostawiła po sobie Meg. To ona musi nauczyć się żyć na nowo, w tym pustym świecie.

Co masz zrobić, gdy wszystko wali ci się na głowę, a osoba, która na zawsze miała być w twoim życiu, odchodzi tak nagle i niespodziewanie? Co masz zrobić, gdy czujesz, że za tym wszystkim kryje się o wiele więcej niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka?

Ta historia nie jest o dwóch przyjaciółkach. Jest o dziewczynie, która została i musiała poradzić sobie ze stratą najbliższej osoby. Jest o jej odwadze, która sprawiała, że nadal parła do przodu. Że nadal żyła po niewyobrażalnej stracie.

Jednak co zrobi Cody, gdy okaże się, że sprawa śmierci jej przyjaciółki nie jest tak oczywista jak się wydawała? Czy rzeczywiście jest ktoś odpowiedzialny za to wszystko, ktoś, kto się do tego przyczynił? I co zrobi bohaterka, gdy miłość przyjdzie w najmniej spodziewanym momencie?

Gayle Forman – autorka między innymi Zostań, jeśli kochasz czy Zawsze stanę przy tobie, znów zachwyca nas poruszającą historią o trudnych, życiowych sytuacjach. Jest to poszukiwanie odpowiedzi na pytania, przed którymi każdy z nas może kiedyś stanąć. I właśnie to czyni książki Gayle Forman tak niesamowitymi.

Powiązane artykuły

HTML Button Generator