Mała Italia (2018) - główni bohaterowie

Mała Italia (2018) - recenzja filmu

Mała Italia (2018) - fabuła

Leo i Nikki byli najlepszymi przyjaciółmi już od małego, razem dorastali i pomagali w pizzerii, wspólnie prowadzonej przez ich ojców, którzy też byli najlepszymi przyjaciółmi.

Jednak wszystko się zmieniło, gdy ich ojcowie poważnie się pokłócili i z jednej, wyśmienitej pizzerii powstały dwie, konkurujące ze sobą na każdym kroku, a rodziny rozpoczęły wojnę.

 

Powrót Nikki Angioli

Nikki Angioli powróciła do domu w rodzinnej włoskiej dzielnicy Toronto po odbyciu prestiżowego kucharskiego stażu w Londynie i ponownie po latach spotyka Leo Campoli. Konflikt między ich rodzinami trwa i tylko eskaluje, gdy dziewczyna wraca do domu. Nieuniknione jest, że Leo i Nikki będą się widywać i wspominać dawne lata, a uczucia, które mają nic wspólnego z nienawiścią, odżywają. Nie trzeba długo czekać, by młodzi wyraźnie zaczęli czuć do siebie coś więcej niż przyjaźń. Jednak na ich drodze nadal stoją skłócone rodziny…

 

Smak Miłości i Gorzki Posmak Konfliktu

Na początku para młodych ludzi musi ukrywać swój romans przed skłóconymi ojcami, właścicielami konkurujących pizzerii. W końcu postanawiają jednak stawić czoła obu rodzinom podczas wspólnej kolacji i kończy się to poważną kłótnią. Konflikt trwający od lat zdaje się dominować nad wszystkim. Leo i Nikki się rozstają, twierdząc, że tak będzie lepiej. Jednak życie pisze własny scenariusz i nie zawsze jest on zgodny z tym, co my planujemy…

 

Przez Komedię Romantyczną z Nutką Romea i Julii

Motyw stary jak świat, ale schemat Romea i Julii od lat ma wiele fanów, a umiejscowiony w cudownym włoskim klimacie dodaje tej komedii romantyzmu i czyni film naprawdę sympatyczny. Bo kto nie chciałby obejrzeć pełnej humoru komedii romantycznej, w której w miejsce Kapuletów i Montekich są dwie pizzerie, a równolegle z historią Leo i Nikki toczy się historia babci i dziadka, która jest jeszcze lepszym powodem do obejrzenia Małej Italii, niż sam wątek główny.

Jeśli potrzebujecie lekkiego i zabawnego filmu na wieczór, żeby się odstresować i pośmiać, Mała Italia na pewno was nie zawiedzie.

Powiązane artykuły

HTML Button Generator