Wszystkie jasne miejsca

Wszystkie jasne miejsca

 

              Violet i Theodore poznają się w dość szczególnych okolicznościach i stają się dla siebie niezwykle ważni. A wszystko zaczyna się od spotkania w środku nocy na moście i od szkolnego projektu.

              Klasa Violet i Theodore’a dostaje zadanie opisanie niezwykłych miejsc w Indianie. Theodore od razu wie, że chce ten projekt robić z Violet. Ona jednak nie jest przekonana do tego pomysłu, nie ma ochoty ani wykonać projektu ani pracować z chłopakiem, który uznawany jest za szkolnego dziwaka. W końcu jednak przekonuje się do współpracy z Theodorem, a chłopak pokazuje jej swoje ulubione miejsca. Ich relacja z początku niezręczna i pełna nieporozumień, w końcu staje się czymś niezwykłym.

              Theodore pomaga Violet przezwyciężać jej lęki i jest jedyną osobą, przed którą Violet się otwiera. Między nimi rodzi się uczucie, które jednak na drodze napotyka wiele przeszkód. Oboje zmagają się ze swoimi problemami. Violet straciła siostrę i ta strata ją zmieniła, zostawiła niej dziurę, którą chyba tylko Theodore będzie w stanie zapełnić. Chłopak jednak też wiele przeszedł i jeszcze nie ze wszystkim sobie poradził, nie potrafi pozwolić Violet pomóc sobie w taki sposób, w jaki on pomaga jej. A kiedy sprawy przyjmują zły obrót, wszystko zdaje się walić im na głowy. Mimo wszystko, oboje walczą o siebie z całych sił.

              Czy Violet i Theo przezwyciężą to, co ich dzieli i odnajdą szczęście? Czy dadzą radę znów się ocalić?

Film ten, pod tytułem Wszystkie jasne miejsca, pozwala zrozumieć, jak to, co ludzie przeszli i z czym się zmagają, wpływa na ich bliskich i osoby wokół nich i jak wyjątkowa może być pierwsza miłość. Ta historia zmusza nas także do docenienia ludzi, którzy wżyciu naprawdę nas wspierają.

 

Powiązane artykuły

HTML Button Generator