Propozycje warsztatów dla dziewczyn w wieku licealnym (od 17 lat).  Zostały one  zaplanowane  dla grup ok. 30 osobowych.  Osoby zainteresowane prosimy  o kontakt mailowy: [email protected]

„Jestem piękna.”

Warsztaty składają się z czterech części.

  1. Kobiecość – w tej części porozmawiamy o przywileju kobiecości i pięknie. Kim jest piękna dziewczyna i piękna kobieta?
  2. Ciało – wyjaśnimy, jak funkcjonuje organizm  dziewczyny,  wprowadzając  w metody obserwacji    Panel prowadzony  jest przez lekarza ginekologa  -naprotechnologa.
  3. Wizaż – porozmawiamy o tym, jak zadbać o cerę i nie oszpecić się makijażem (jeśli jest niezbędny)
  4. Moda – czym jest i jaki przekaz niesie? Co założyć, by podkreślić swoją urodę.

 

„Staję się kobietą”

Warsztaty poświęcone są biologicznym aspektom kobiecości. Ich celem jest nauczenie  dziewczyn metody obserwacji cyklu. Warsztaty prowadzone są przez lekarza  ginekologa –naprotechnologa siostrę Augustynę Miley (możecie o niej przeczytać tutaj: https://www.gosc.pl/doc/2285117.Czlowiek-w-bolu-sie-rodzi) oraz nauczycieli metod.

 

„Przepis na małżeństwo”

Warsztaty poświęcone są wielorakim aspektom życia małżeńskiego. Prowadzone przez Ewelinę Heine, a także inne, zaproszone do współpracy, wspaniałe kobiety: Anetę Ciężarek, Martę Piasecką, Beatę Agopsowicz, Martę Szczegodzińską – mają na celu wszechstronną poprawę relacji w małżeństwie i zbliżenie się do siebie małżonków. Zarówno dla doświadczonych, jak i całkiem „świeżych” żon. Dla wszystkich, Pięknych Kobiet, którym leży na sercu dobro swojego małżeństwa i rodziny!