O NAS

 
Pieknadziewczyna.pl powstała, by towarzyszyć Ci w drodze ku dorosłości.
 
Wczesna młodość to często czas kluczowych decyzji, które będą miały wpływ na całe Twoje życie. Zależy nam, żebyś była szczęśliwa, żebyś miała odwagę żyć odważnie i dobrze, często pod prąd współczesnym trendom,  świadoma własnego unikalnego piękna i licznych talentów. Rozgość się na naszej stronie i przekonaj się sama -  tutaj dziewczyny ciągną się w górę. Jesteś dla nas ważna.


Pieknadziewczyna.pl jest portalem prowadzonym przez fundację Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie. W ramach naszej fundacji realizujemy projekt dofinansowany w konkursie Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Po pierwsze Rodzina!” na rok 2022 r.
Uzyskane dofinansowanie umożliwi nam zmodernizowanie dotychczasowej platformy.  Chcieliśmy, by portal bardziej podobał się Wam – naszym czytelniczkom. Portal Pieknadziewczyna.pl bezpośrednio przekieruje Was na nasze media społecznościowe, w tym Tik-Tok. Tam dużo się dzieje.
Dzięki dofinansowaniu możemy tworzyć nowe artykuły oraz wideo podcasty. Chcemy odpowiedzieć w nich na Wasze pytania. Eksperci, których poprosiliśmy o udział w programach, w krótkich podcastach wyjaśnią zawiłości relacji damsko – męskich, komunikacji, zdrowia prokreacyjnego.
 
Zależy nam, by artykuły i video podcasty pieknejdziewczyny.pl były dla Was inspiracją do rozwoju osobistego. To zaszczyt móc towarzyszyć Wam w drodze ku dorosłości. Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami długo. Koniecznie dajcie znać, czy spodobała Wam się nowa Pieknadziewczyna.pl
 
Zespół Pięknej Dziewczyny W ramach realizacji projektu fundacja opublikuje także treści o tematyce rodzinnej: 42 artykuły prasowe i 7 wideo podcastów.

Zespół Pięknejdziewczyny.pl

Całkowita wartość zadania (dla Fundacji IWORIS): 425 000 zł
Wartość finansowania (dla Fundacji IWORIS): 425 000 zł 


Nota prasowa Pięknej Dziewczyny.
Na portalach: SOSRozwod.pl, PieknaDziewczyna.pl i BycMezczyzna.pl pojawiają się publikacje o tematyce rodzinnej przygotowane przez dziennikarzy IWORIS oraz zaproszonych gości. Dzięki finansowaniu projektu przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej do końca 2023 roku Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie zrealizuje ponad 100 wideo podcastów oraz dwa webinary. Powstaną również 24 artykuły prasowe. PROJEKT „RODZINA NA ANTENIE 2023 – prorodzinna komunikacja w mediach” w ramach IV otwartego konkursu ofert w zakresie promocji rodziny “Po pierwsze Rodzina!” na rok 2023 finansowany jest przez Ministra Rodziny i Polityki Społecznej. Realizacja zadania publicznego dofinansowana ze środków Budżetu Państwa w wysokości 350 000,00 zł (słownie: trzysta pięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100), całkowita wartość 350 000, 00 zł. Data podpisania umowy o dofinansowanie zadania: czerwiec 2023 r.  
Image
HTML Button Generator