Forum Gen.pl

Forum Gen.pl

FORUM GEN.PL

MŁODZI MAJĄ GŁOS

Już 9 czerwca br. na katowickim Muchowcu odbędzie się Forum GEN.PL - pierwsze tego typu wydarzenie na skalę europejską, podczas którego młodzi ludzie przejmą stery i będą dyskutować na najważniejsze dla nich tematy. Debatom towarzyszyć będą także prowadzone przez uznanych ekspertów warsztaty. Na zakończenie spotkania zagra legenda polskiej rap sceny, czyli O.S.T.R.!

Brzmi ciekawie? Dla mnie bardzo. Co się kryje za tym enigmatycznym opisem?

Agenda wygląda imponująco! Bo i zaproszeni goście są naprawdę ciekawi.

Zaproszenie do podzielnia się swoją wiedzą i doświadczeniem przyjęli m.in. Tomasz Rożek, Jakub Wiech, dr Maciej Kawecki, Jarosław Królewski czy Tim Harford.

- Jak wykorzystać możliwości, które daje technologia? Jak zadbać o siebie i znaleźć sens życia? Jakie będą zawody przyszłości i jak znaleźć ciekawą i rozwijającą pracę? – to tylko kilka pytań, na które odpowiedzi będą szukać uczestnicy Forum GEN.PL - mówi Adam Zych, prezes fundacji ProjektPL, pomysłodawca wydarzenia. Dodaje: Wybór prelegentów nie był przypadkowy. Zależy nam na tym, by uczestnicy mogli skorzystać z doświadczenia tych, którzy osiągnęli już sukces i usłyszeli osoby zaangażowane społecznie. Dlatego przygotowaliśmy 10 warsztatów i 30 dyskusji, by każdy znalazł coś dla siebie.

Najważniejszy jest dialog, czyli „Debaty i rozmowy”

Uczestnicy będą mieli możliwość nie tylko wysłuchać prelekcji zaproszonych gości, wziąć udział w organizowanych przez nich warsztatach, ale mogą także porozmawiać z prelegentami, przedstawić im swoje pomysły i zainspirować się. 9 czerwca katowicki Muchowiec stanie się miejscem międzypokoleniowej debaty m.in. na tematy technologiczne, biznesowe, prawnicze, ekonomiczne, medialne czy polityczne. Poruszone zostaną również kwestie, takie jak: wellbeing, podróże, polityka miejska czy medytacja.

- Międzypokoleniowy dialog jest nie tylko możliwy, ale wręcz niezbędny do dobrego życia zarówno prywatnego, jak i zawodowego. By przedstawiciele różnych pokoleń mogli zrozumieć swoje racje oraz punkty widzenia, potrzebna jest otwartość. Chcemy umożliwić uczestnikom podzielenie się swoją wizją przyszłości, jednocześnie dając im szansę na czerpanie z bogatej wiedzy doświadczonych specjalistów – mówi Adam Zych. – Wiemy, że jest to możliwe tylko w atmosferze wzajemnego szacunku oraz zaufania i o taką zadbamy podczas wydarzenia – dodaje.


Forum GEN.PL będzie także dla młodych ludzi okazją do rozmów z rówieśnikami oraz do zdobycia cennych kontaktów biznesowych i osobistych, które mogą zaowocować w przyszłości wspólnymi projektami.

Nie tylko edukacja, czyli „Impreza” musi być

Wymiana myśli i doświadczeń to oczywiście główny cel wydarzenia, ale nie jedyny. Prócz przyswojenia dużej dawki teoretycznej i praktycznej wiedzy uczestnicy będą mogli wziąć udział w koncercie zamykającym Forum. Zagra dla nich legenda polskiej rap sceny, czyli O.S.T.R.!

Jak podkreślają organizatorzy, wyjątkowość Forum GEN.PL leży w jego zbilansowaniu. Choć młodzi ludzie nie stronią od trudnych tematów dotyczących naszej wspólnej przyszłości, to chcą oni mieć również czas na odreagowanie i odpoczynek, dlatego czeka na nich strefa chilloutu.

Na Forum GEN.PL widzimy się już 9 czerwca na katowickim Muchowcu.

Uwaga! Wstęp na wydarzenie jest wolny, obowiązują jednak zapisy.

Formularz zapisów i agenda znajdują się na stronie wydarzenia  https://forumgen.pl/

 Zajrzyjcie też na media społecznościowe

https://www.facebook.com/ForumGenPL

https://www.instagram.com/forum_gen.pl/

 

I jeszcze jedna wiadomość! Będziemy tam z wami i o wszystkim będziemy was informować na bieżąco. Nagramy też dla was wszystko, co najciekawsze. Piękna dziewczyna.pl Została bowiem jednym z partnerów medialnych tego wydarzenia!

 

 

Powiązane artykuły

HTML Button Generator